معرفی مستقبل

Mustaqbal School Student Khalid

لیسه عالی خصوصی مستقبل که از جمله مکاتب برابر با معیار های ملی و بین المللی بوده که در سال ۱۳۸۷ هجری شمسی توسط الحاج نعمت الله حامد برای تربیه سالم نسل جدید و انکشاف معارف افغانستان تأسیس گردید و از آغاز تأسیس، برای ارتقای سطح تعلیم و تربیه سالم  فرزندان این وطن از هیچ نوع تلاش دریغ نه ورزید.

لیسه خصوصی مستقبل همه ساله از صنف نرسری الی صنف دوازدهم شاگرد میپذیرد و افتخار دارد که برای شاگردان طبقه اناث صنوف جاگانه را در تعمیر جداگانه در نظر گرفته است.

و در این لیسه سه نصاف(نصاب معارف افغانستان، نصاب تقویتی دینی و نصاب آکسفورد لندن ) تدریس میشود.

برای شاگردان تایم بعد از ظهر وقفه نماز ظهر با دروس تربیوی اسلام شناسی در نظر گرفته شده است.

کنفرانس های تربیوی و فرهنگی برای رشد اخلاق و فرهنگ اسلامی فرزندان وطن براه انداخته میشود.

این لیسه با داشتن  لابراتوار مجهز، کمپیوتر لب،  کتابخانه مطالعوی و صنوف مجهز با اِل سی دی ها، دروس را برا ی شاگردان آسان ساخته و رقابت های صنفی در هر فصل سال براه می اندازد.

این لیسه برای رشد فرهنگ کتابخوانی، همه ساله مسابقات بزرگی (مسابقات سیرت، اخلاق، ریاضی و …. ) را به راه انداخته تا اینکه سطح معلومات شاگردان بالا برده شود و در اخیر برای تشویق آنها، جوایز گرانبها ( لپتاپ ها، مبایل ها و تابلیت ها ……  ) داده میشود.

والدین با اکاونت های که در لیسه دارند میتوانند از فعالیت های فرزندان خود (همچو حاضری، فعالیت صنفی، تقسیم اوقات، نمرات امتحان و غیره) به شکل آنلاین آگاهی حاصل کنند.

به اشتراک بگذارید: